Furgon Frigorifer Fiat Ducato 2.3 Diesel

Shitet nga: fiat 08 Tet 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Ducato
Furgon frigorifer. Viti 2007. Gjendja e shkelqyer. Sapo i jane bere te gjitha serviset e pergjithshme. Amortizatore. Freksion. Goma. Voj dhe filtra. Cmimi:11000€ tvsh e perfshire ne cmim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim