kamionet

Shitet nga: xxxx 07 Shk 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Ducato
Esht ne gjendje te rregullt dhe kilometrazha nuk esht e vertet per me shum informata thirrni ne 044555154
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim