Flm merr jep u shittt

Shitet nga: E K I 22 Tet 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Multipla
shes nje veture familjare me qmim tejet te arsyeshum 1600euro.vetura eshte e vitit 2001 dhe eshte 1.6 benzin plin fabrikisht nga prodhuesi.vetura posedon klime,dritare elektrike,hidrolik,centrall,mbyllje me qelc fabrikisht,kasetofon cd,6 ulse,fellne te bukura,i ruajtur dhe i mirmbajtur,regjistrim deri ner fund te dhjetorit 2015.info ne qdo kohe edhe ne viber +37744813265 ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim