Fiat Palio 1.2

Shitet nga: Fatos 12 Jan 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Palio
Shitet Fiat Palio 1.2 benzin dhe fabrikisht me gaz.Momentalishte eshte i clajmeruar, po mund te regjistrohet menjehere.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim