Fiat Palio

Shitet nga: Arsim 08 Dhj 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Palio
Shitet vetura e cekur me larte , eshte ne gjendje te mire ka te kaluar 178 mije kilometra, ka regjistrim nje vit,eshte karavan.
Ju presim ofert serioze dhe jo me ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim