fiat punto

Shitet nga: pe 29 Dhj 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 990 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Shitet fiat punto 1.9 dizell ne gjjendje te mir teknike dhe optike.Vetura sapo eshte bere servis me krej filterat edhe gurtnet e para,gjithashtu edhe korp llamell te reja.Gjamat me rrym.klim funksionale ,vollani shum i leht.city me rrym .shum i leht ne vozitje regjistrim edhe 2 muaj,nuk eshte hipotek dhe vlen te ceket se eshte i regjistruar per dy vet po ja kom montu ulset e mrama .vetura ka hargjime shum te vogla dhe motori nuk hargjon vaj Genci 044114480
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim