Fiat Punto -00

Shitet nga: Egzoni 09 Pri 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Shes Fiat Punto Benzi
* Viti i Prodhimit 25.12.2000
* Regjistrim ka 10 Muj
* 4 Gomat e Dimnit
* Xhamat Elektronik
* Fiati osht ne Gjendje shum Te Mir Teknike si dhe Optike
* Per ma Shum Info Kontaktoni ne ket nr. 044-500396
QMIMI ME NDRRIM 2000
Muni Me Thirr Qdo Dit Prej Ores. 08-23


Mundesi Ndrrimi me Golf 2. Golf 3. Passat 2. Passat 3. Audi 80. Audi b4. Mercedes. Peugeot. Bmw. Smart. Polo. Opel corsa. Opel astra. Opel kadet. Ford fiesta. Etj....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim