Fiat Punto -07

Shitet nga: Enesi 25 Nën 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Shitet Fiat Punto MultiJet 1.3 Diesel viti 2007.
Ne gjendje shume te mire, gjithashtu posedon klim, abs,xenon, goma te reja me felle te veres si dhe gjithashtu gomat e dimrit te reja me bandasha..
Nderrim beje me Tauran te vitit 2005,2006 dhe 2007.
Per me shume info kontaktoni ne tel: 044-848-111
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim