Fiat Punto 1.1B 98

Shitet nga: Xxxxxxx 04 Gsh 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Fiat Punto 1.1 Benzin viti 1998
I regjistruar dhe i servisuar gjithmon sipas nevojes ne gjendje te mir .
I regjistruar deri me 06-02-2016 si dhe Tpl + per maqedoni etj etj ..

Per info shtes ju lutem na kontaktoni ne numrin 044/617/215
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim