Fiat Punto 1.2 1 vit te plot Regjistrim

Shitet nga: Eduard 20 Maj 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Shes fiat punto 1.2 benzin ne Rks
Servisin ja kom bo komplet Ne Fiat Servise me libreze.
Vetura eshte ne gjendje shum te mire dhe nuk
Ka nevoj per investim dhe mund te perkthehet me njejere.
Pres vetem bleres serioz
Nderrim nuk boj.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim