Fiat Punto 1.9 -05

Shitet nga: ------ 21 Mar 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Shes fiat punto me gjendje shum te mir teknike dhe optike 1.9 jtd hargjime shum tvogla bej edhe ndrrim per me shum na kontaktoni ne nr e telit 044 73 72 70 dhe viber +37745645345
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim