Fiat Punto 1.9d -00 ndrroi me vetur pa dogan

Shitet nga: Fiat 18 Tet 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 950 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Fiati esht ne gjendje shum te mir esht shum i bukur si mrena ashtu dhe jasht shpenzimet minimale me ni fjal osht i kompletun me te tonat arsyeja qe po du me hjek osht se po kam mundesi per mes statusit te veteranit me doganu nja edhe po kam qeff me marr nja mat madh.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim