Fiat Punto Full Extra

Shitet nga: fiat 29 Tet 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Fiat Punto Full Extra Tuning 1.8 16V HGT ABARTH
Vetura gjindet ne kosov
mund te kontaktoni si dhe mund te shkruni nne Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim