Fiat punto 1.2 2007

Shitet nga: ----- 14 Nën 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 222 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Shes fiat punto 1.2 benzin 2007 4 dyr ne gjendje te mir teknike dhe optike vetura osht e regjistruar deri 7 muj 2016 per me shum na kontaktoni ne nr e telit 044 73 72 70
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim