Fiat punto 1.3 multijet Flm merrjep u shittt 2800€

Shitet nga: Ylber 28 Jan 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Shitet fiat punto 1.3 multijet
Vetura posedon Klim
Dritat xenon .
Xhamat me rrym ,
fellne me guma te dimrit te reja sapo te ndrruara ne Euro Gome ,
Servisin sapo te perfunduar vaj filtera etj ne servisin Rafuna .
Regjistrim deri me 28.05.2016
Beterin me garancion 2 vite sapo te ndrruar.
Ne gjendje shum te mir teknike dhe optikeNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim