Fiat punto 1.9 dizell

Shitet nga: petrit 27 Nën 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
shitet fiat punto dizell 1.9 i thjesht,2 dyr,vetura eshte ne gjendje te mir ,servisin sapo te kryer vaj filterat ,korp llamell,dhe gurtnet e ndrruara para 1 muaji.vetura eshte shum ekonomike,4 goma te dimrit i ka ,vollani city shum i leht,klim,gjamat me rrym,radio cd,etj,vlen te ceket se ne librez eshte per 2 ulese ,po jo kom montu ulset e mrama.regjistrim ka deri 30 03 2016 motori punon shum mir nuk hargjon vaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim