Kerr

Shitet nga: Gzim 03 Dhj 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Esht i ruajtun dhe pres blers serioz ka 4 dyer per nr telefonit kush esht i interesuar shenomni ne viber sepse kshtu kam ca probleme me telefonin !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim