Shes Fiat Punto 2002 1.2benzin+gaz fabrikisht

Shitet nga: Fitim 06 Pri 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Shes fiat punto 1.2 benzin + gaz fabrikisht n dizne me shpenzime shum t vogla ni rezervar plin 650 khm regjistrim deri mujin e 10 me servis t krym dhe rryp t ndrrum tash nr kontakt 049.587.783 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim