Shes veturen

Shitet nga: Trim 10 Nën 00:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Shes veturen Fiat Punto në gjendje të rregullt dhe me regjistrim deri në muajin Mars 2016 dhe e gatshme per vozitje numri I tel.është nalt dhe kam një lujte per të iteresuarit që në tel të thrrsin nga ora 16:00 falemnderit per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim