Shes

Shitet nga: Ajvazi 05 Jan 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Shes veturen ne gjendje shum te mir si mrenda fhe jasht
* Viti i Prodhimit 25.12.2006
* 1.9 JTD multijet
* Xhamat me Rrym
* KlimaTronik
* Bordcompjuter
* komanda ne vollon
* ABS
* ESP
* Fellne 17coll
* 4goma te dimrit
* Hallogenka
* Pasqyre elektronike +nxemje
* Regjistrim ka 13.07.2016
Vetura nuk ka pengesa nuk osht ne hipotek dhe perkthehet mejher

Mundesi ndrrimi me Golf . Passat. Audi. Bmw. Polo. Lupo. Smart. Opel . peugeot . mercedes etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim