U shit flm merrjep

Shitet nga: Dardan 05 Shk 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR

Viti: 1996
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Fiat punto
1.2benzin model sole
Hargjon shum pak4.5/100km
Viti 1996
Ne gjendje shum tmir nuk nihet qe osht dhez
I rujtun si brenda ashtu dhe jasht
I servisuar ule filtera antifriz
Mundesi ndrrimi me ndonje vetur
Hipotek nuk osht perkthimi mejher
Pres blers shum serioz
Tel:viber
044295450
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim