U shitt flm merrjep e gzoft pronari i ri

Shitet nga: E K I 26 Nën 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 450 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
shitet fiat punto 1.2 benzin i kaltert me dy dyer.vetura eshte 1998 dhe ka dritare elektrike centrall shiber hallogenka perpara si dhe ka nje vite te plot regjistrim.eshte e shtrenguar nuk ka defekt as ma te voglin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim