fiat punto

Shitet nga: feim 09 Sht 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 550 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
fiat punto viti prodhimit 97 . motorri 1.2 benzin ne gjendje shum te mir dhe shum i ruajtur me shpenzime shjm te vogla. regjistrim deri 10.2015

Postuar nëpërmjet celularit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim