vetura

Shitet nga: Liri 16 Dhj 01:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Shitet Fiat punto, modeli 1.2 benzin. Viti prodhimit 2002, vetura posedon, central, klim, abs, fellne dhe katsofon moderrn, vetura siç shihet ne foto eshte shume e rujtur dhe ka një dukje sportive, rigjistrim po sa e regjistruar.
(rigjistrimi i del ne dhejtore te 2016-es)

Çmimi 2500 i negociueshëm.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim