Fiat Stilo -05

Shitet nga: Flamur Abdyli 02 Jan 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Stilo
Shitet Vetura Fiat Stilo 1.9 JTD. Viti i prodhimit 2005, e doganuar dhe pa regjistrim. Vetura eshte ne gjendje te rregullet, posedon klim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim