Fiat Stilo 1.6 benzin -03

Shitet nga: ------ 24 Maj 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 850 EUR   2 150 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Stilo
Shes fiat stilo 1.6 benzin ne gjendje shum te mir teknike dhe optike i qlajmruar posedon klim abs esp air bag per me shum na kontaktoni ne nr e telit 044 416 222
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim