Fiat Stilo 1.9

Shitet nga: Enver Kabashi 31 Mar 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 450 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Stilo
Shes veturen Fiat Stilo 1.9
Viti i prodhimit nentor 2003
Vetura eshte ne gjendje te mire pune dhe optike,tejet e ruajtur si nga pamja e jashtme ashtu edhe nga mbrenda.
Posedon klime,gjama elektronik,airbeg,cd player etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim