Fiat Stilo 1.9 jTD 2005 RKS

Shitet nga: Urim 31 Dhj 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Stilo
Vetura posedon:
ABS,Klime,Timon Elektrik,Central,Dritare Elektrike,Goma Dimri te reja.
Eshte ne gjendje te rregullt teknike,shum e ruajtur dhe ekonomike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim