Fiat Stilo dizel -03

Shitet nga: Arben 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Stilo
Fiat stilo 1..9 jtd
Posedon
Klim , dritaret me rrym , pasqyret . me rrym , centrall, bllokad kunder vjedhjes , gona te reja te dimrit siq shihet edhe ne foto , te gjitha serviset e kryera vaj dhe filtera, vetura ka ardhur nga zvicrra
Rrypin dhembezor komplet me pomp tw ujit sapo te nderruar
Nxemsat i ka te nderruar
Regj deri ne prill 2016
Vetura nuk ka nevioj per asnje investim
Kontaktoni ehde ne viber ±37745666673
Flm per mirekuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim