Shes urgjent Fiat stilo 2003 jtd 1.9

Shitet nga: Arsimi 05 Qer 04:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 050 EUR   4 100 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Stilo
Shes apo ndrroj fiat stilo 1.9 jtd viti 2003-2004.
Vetura eshte ne gjendje te perkryer ka nji vit te plot rexhistrim .si dhe servisin e plot dhe rrypin me gjith pomp e ka te ndrruar.
Arsyeja e shittjes .
nevoja per para
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim