u shit flm merr jepp fiat stilo full ekstra

Shitet nga: ----- 28 Dhj 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 333 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Stilo
shes fiat stilo 2.4 benzin 2004 me dy qelsa ne gjendje jashtzakonisht te mir teknike dhe optike vetura osht automatik tipronik posedon full panoram qe i hapet senzora parkingu navigacion tmadh lekur komanda nvollon tempomat fellne me goma
te mira dimri xenon full full ekstra e regjistruar rks edhe ni vit per me shum na kontaktoni ne nr e telit 044 73 72 70
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim