Flm merr jep u shittttt. VW golf 4 4 motion -01

Shitet nga: --------- 19 Shk 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 750 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes vw golf 4 4 motion klimatronik goma te reja fellne ne gjendje shum te mir teknike dhe optike i regjistruar rks per me shum na kontaktoni ne nr e telit 044 73 72 70
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim