Ford Fiesta -07

Shitet nga: Abaz 20 Krr 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Ford Fiesta ne gjendje shume te rregullt. Automjeti eshte prej perdoruesit te pare dhe eshte i blere ne salon Da Mida ne Shkup. Automjeti eshte me tabela te Maqedonise, ku perkthimi ne KS do tju kushtoj jo me shume se 1100 Euro

Posedon librin e servisit te rregult te Autorizuar ne Maqedoni dhe ne Kosove. Pjesen dermuese eshte vozitur me karburant te Maqedonise dhe ka qene i Garazhuar... Me nje fjale per ate qe deshiron veture per gruan apo per femije te rritur eshte i qelluari

Motori 1.3 Benzin
70 HP
73,000 Km
CD Radio Player
4 Goma te reja te veres dhe 4 shtese te Dimrit

Cmimi i vertete i vleresuar i vetures eshte 4200 euro, por per te mos e zgjatur dhe per te kursyer kohen njeri-tjeterit cmimi i fundit eshte 3800 euro. NUK Pranoj Asnje lloj te nderrim

Mirepres vetem bleres serioz...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim