Ford Fiesta 1.4 TDCI -03 (nje vit regjistrim, M..

Shitet nga: Fatos 23 Gsh 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet:

Ford Fiesta, viti 2003, klime A/C funksionale, ka regjistrim 1 vit (deri ne MARS 2016), ka fellne alumini shume shume te mira me 4 goma te reja te veres (keto ne foto), ka xhamat elektrik (me rryme), central ne mbyllje dhe hapje, vollanin me rregullim lart-posht, e ka servisin komplet te kryer ulen me krejt filterat (10.04.2015), gurtnet e para te reja te sapo ndrrume.


Vetura eshte ne gjendje teknike perfekte pa asnje verejtje. Veturen mund ta kontrolloni ku te doni. NUK ESHTE HIPOTEK. Perkthimi i menjehershem! Vetura gjendet ne Prishtine.


044 261 065
+37744261065 (VIBER)Polo, vw, golf, focus, reno, renault, peugeot, pezho, seat, ibiza, mitsubishi, toledo, citroen, c4, c3, ford fiesta, tdci, dci, dti, tdi, diesel, dizel, hdi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim