Ford Fiesta 1.4 tdci -03 I sapo ardhur nga Gjerm..

Shitet nga: Shuajbi 14 Qer 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 750 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Ford Fiest 1.4 tdci,i sapo ardhur nga Gjermanin,vetura ka klime dhe eshte ne gjendje perfekte..
Goma te reja,servisimet te kryera me kohe,vetura eshte e regjistruar ne tabela 01,regjistrimi i pare me Kosove..

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim