Ford Focus 1.6 Kombi (100hk) -2003

Shitet nga: Rexhep 13 Mar 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes veturen ford Fokus motorin 1,6 kombi i ardhur prej Suedie i pa doganun me tabela te suedis
esht kerr i rujtur ka klim AC.

el.+46707801350 mund te thirrni edhe ne viber

UNE DO TE JEM NE KOSOVË PREJ 17-03 DERI 23-03 2015 TE ITERESUARIT MUD TA KQYRIN DHE PROVOJN KERRIN NE QET KOH
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim