Ford KA -03

Shitet nga: Sylejman 02 Qer 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet: Ford KA
Viti: 2003
Motorri: 1.3 Benzin
Vetura është me Klim, gjamat elektronik si dhe ka Gomat e dimrit +fellne.
Është ne gjendje shum te mir me nje fjal tip-top.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim