Ford Ka, Winter Snow -99

Shitet nga: Dukagjin 14 Pri 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Prishtinë
Vetura eshte ne gjendje te mire teknike, posedon me AC, Air bag, CD Player poashtu posedon me dy pare Goma te Dimrit dhe te Veres.Eshte ne RKS por regjistrimi i ka skaduar ne Shkurt 2015.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim