Ford Mondeo 2.0 Dizel -04

Shitet nga: Nexhat 19 Pri 08:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 750 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Ford Mondeo 2.0 dizel viti i prodhimit 2004 vetura posedon klim, airbag, ksenon, shiber, tempomat, karriga lekure me nxemje. Vetura ka doganen dhe homologimin e paguar i sapoardhur nga Austria. Mund te kontaktoni edhe ne viber: +37744240901.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim