Ford Mondeo 2.2DTCI me 200ps -09

Shitet nga: Ford 14 Mar 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes veturen Ford Monde Titanim S Individual, 2.2 diesel me 146.000km viti 2009 ,6shpejtsi,Vetura esht e pares dor,dhe esht i poresiten,esht Extra ndaj ford mondeo tjer,me liber servisi me kilometra t'garantume.dhe esht voll opsione..te interesuarit mund te paraqiten ne E-mail apo ne telefonnummer.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim