Ford fiesta 1.8 diesel -92

Shitet nga: dardan 04 Mar 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR   570 EUR

Komuna: Prishtinë
shitet ose nderrohet vetura e markes ford , eshte e qlajmruar ne rks , denim nuk ka . ne gjendje teknike mjaft te mire,me bateri te re , xhami perpara eshte i krisur por uj nuk rrjedh , eshte funksional dhe me shpenzime te vogla. defekt ka cilindrin e frenave dhe gllavqinen e rrotes se majte . te interesuarit per vetur te lajmrohen ne numrin 045616585 , (+37745616585 viber )

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim