Ford focus 1.8 tdci -03

Shitet nga: islam 18 Pri 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Prishtinë
shes ford focus gjia 1.8 disel viti 2003 me tabela RKS dhe ka regjistrim edhe 4 muaj. Eshte ne gjendje shume te mire teknike. Ka klime, ABS, airbeg,etj. Shitet urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim