Ford ka 2004. -04

Shitet nga: Remzi Syla 02 Pri 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet vetura FORD KA 1.3 Benzin, viti i ptodhimit 2004 .
Vetura është në gjendje shum të mir e sapo ardhur nga zvicrra.
Vetura posedon librin e servisave dhe te gjitha paisjet komplet,
Vetura posedon Klim, centrall, radio me cd , goma te reja etj.
Per qdo informat më teper na kontaktoni ne Tel. 044-462-233 / 049-518-088.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim