Ford mobdeo karavan dizel2001,klim esp abs airba..

Shitet nga: Nexhat 16 Mar 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Prishtinë
Dizel 2000,karavan klime airbag karrikat lekure me nxemje centrall shiber xhamat elektronik fellne abs esht ne gjendje te mire brenda dhe jasht i ardhur nga austria dogan dhe homoligim te kryer,bej nderrim me polo dizel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim