Ford mondeo karavan -01

Shitet nga: Nexhati 15 Mar 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Ne gjendje te mire teknike. I ardhur nga austria klim abs airbag centrall xhamat elektronik 2.0 manual me dogan dhe homoligom esht ne gjendje shum te mire si jasht ashtu dhe brenda karrikat me nxemje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim