Ford transit qmimi 1500 euro -01

Shitet nga: sahit 11 Mar 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes ford transit viti 27.07.2001 eshte me dogan i qlajmruar defekt ka boshpumpen qmimi 1500 euro per me shume kontaktoni ne numrin 044375100 ose ne viber +37744375100 ne viber mund te thirrni vetem prej 08-12 dhe 20:00 sepse sjam ketu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim