Ford C-max -08

Shitet nga: Shuajb 17 Maj 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: C-Max
Shitet Ford focous c-max,1.8 TDCI,me 54000 km te kaluara,vetura eshte ne gjendje shume te mire dhe me kilometra te garanturar..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim