Shitet FORD C-MAX, Diesel, 2006, Automatik

Shitet nga: Rinor 05 Nën 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 800 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: C-Max
Ford Focus C-Max, 1.6 TDCI, Automatik. Prodhimi, Nentor 2006. Kilometra të kaluara 164.000. I importuar nga Zvicra me liber te servisit, dhe i regjistruar KS deri ne Shkurt, 2016. I servisuar komplet (edhe rrypin dhembezor). Goma te veres dhe te dimrit. Çmimi 6.800 EURO. Tel: 044-277-887
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim