Ford Escort 1.8 Dyzell

Shitet nga: hhh 10 Nën 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Escort
Shes ford escord 1.8 Dyzell ne gjendje shum te mire vetura eshte e pastert jasht dhe brenda regjistrimi ka skaduar per me shum info kontakto 044788207
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim