ford eskord

Shitet nga: xhemail 16 Mar 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Viti: 1994
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Escort
Shitet ford eskord 1994 99mi tkalume 1.6 benzin me klim funksionale fellnet te alominit tiptop i gatshum per vozitje harxhime shum tvogla telefoni ne +38649416675 dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim